Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

2 września uczniowie i nauczyciele wrócili w szkolne mury po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej. Tradycyjnie, uroczystą inaugurację roku szkolnego zapoczątkowała msza święta, odprawiona przez proboszcza miejscowej parafii, księdza prałata Mirosława Skoczylasa, w której oprócz społeczności Zespołu Szkół w Zygrach uczestniczył Wójt Gminy Zadzim - pan Włodzimierz Owczarek. Po mszy św. jej uczestnicy udali się na cmentarz parafialny, gdzie wysłuchali krótkiego referatu nt. II wojny światowej oraz uczcili pamięć żołnierzy poległych w kampanii wrześniowej 1939r.

uroczystość na cmentarzu parafialnym

Po powrocie do szkoły pani dyrektor Teresa Jaworska zapoznała wszystkich obecnych z organizacją roku szkolnego 2013/2014 oraz życzyła uczniom i nauczycielom wytrwałości w osiąganiu zamierzonych celów i wielu sukcesów.

inauguracja roku szkolnego 2013/2014