Z wizytą w banku

20 marca  uczniowie klas I - II szkoły podstawowej wybrali się z wizytą do Banku Spółdzielczego w Zadzimiu. Od dyrektora tego banku, pani Marii Tomczyk, dzieci dowidziały się: czym jest bank, jak funkcjonuje, kto może być jego klientem, kim są członkowie banku, jakie są zabezpieczenia przed złodziejami, jak rozpoznawać fałszywe pieniądze.

Uczestnicy wycieczki obejrzeli najistotniejsze pomieszczenia – salę operacyjną, pokój dyrektora i salę konferencyjną. Wizyta zakończyła się wspólnym zdjęciem przed budynkiem banku.

Grupą wycieczkową opiekowały się panie: Halina Słomian, Aleksandra Gruda i Beata Naszkowska.