Turniej młodych deklamatorów

23 maja gościliśmy uczestników Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego dla klas II szkół podstawowych - z uczniami naszej szkoły rywalizowały dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Prusinowicach oraz z Zespołu Szkół w Zadzimiu.

Jedenaścioro uczestników konkursu zaprezentowało wiersze polskich poetów, piszących dla dzieci, a komisja konkursowa - biorąc pod uwagę dobór repertuaru, interpretację tekstu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny - wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce - Radomił Kacprzak, Zespół Szkół w Zadzimiu

II miejsce - Wiktoria Rychlik, Zespół Szkół w Zygrach

III miejsce - Mateusz Tylawski, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prusinowicach

Laureaci otrzymali nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy konkursu - dyplomy okolicznościowe.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Uśmiech

Konkurs przygotowała pani Beata Naszkowska.