wielkie rozdanie

25 października odbył się apel, w czasie którego nagrodzono uczestników konkursów i zawodów sportowych.

Z rąk dyrekcji i nauczycieli wychowania fizycznego dyplomy odebrali sportowcy, którzy wyróżnili się w biegach przełajowych (aby dowiedzieć się więcej ­– kliknij):

Justyna Banasiak, Natalia Kołodzińska, Adrian Biernat i Patrycja Wiśniewska

Pamiątkowe dyplomy – prosto  z Brukseli – otrzymali także uczestnicy konkursu rysunkowego pod hasłem „Czym dla uczniów jest las?", zorganizowanego w ubiegłym roku szkolnym przez  Directorate-General for Agriculture and Rural Development – European Commission:

Angelika Grabińska, Weronika Andrzejczak i Kacper Cierpikowski.

Uczestnicy ubiegłorocznej kampanii  Zachowaj Trzeźwy Umysł oprócz dyplomów otrzymali:

Aleksandra Białkowska w konkursie Mały odkrywca, zdobyła "Przewodnik po Polsce i roku szkolnym"

Wiktoria Rychlik i Wojciech Szymański, nagrodzeni w konkursie Na tropie piękna,stali się posiadaczami puzzli "Odkrywcy"

Wszystkim nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY.