kopali w hali

16 grudnia uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Poddębicach.

Nasi chłopcy, którzy byli najmłodszą drużyną w tym turnieju, znaleźli się w grupie z drużynami ze szkół z Bałdrzychowa i Wartkowic; wygrali swoje mecze i awansowali do grupy finałowej. W finale zremisowali z drużyną z Dalikowa i przegrali z reprezentantami Poddębic. Ostatecznie zajęli III miejsce w powiecie.

Było dobrze, a w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej Spoko

Naszą drużynę trenował pan Radosław Rękawiecki, który w każdy wtorek o godz. 14.20 prowadzi zajęcia z piłki nożnej i zaprasza na nie wszystkich chętnych z klas IV-VI szkoły podstawowej.