Podstawy siatki ;)

Na lekcjach wychowania fizycznego w klasie IV, prowadzonych przez pana Radosława Rękawieckiego, uczniowie poznają m.in. podstawy piłki siatkowej. Celem zajęć, które odwiedziliśmy, było doskonalenie techniki odbić piłki sposobem górnym oburącz nad głową i w parach.

Lekcję zakończyła gra "rzucanka", będąca wspaniałym sposobem na zabawę i w małej, i w dużej grupie rówieśniczej oraz podczas spędzania czasu wolnego z rodzicami – a do aktywnego spędzania czasu z dziećmi wszystkich rodziców z całego serca zachęcamy Spoko

Poniżej znajdziecie kilka fotografii wykonanych w trakcie tych zajęć.

(Aby obejrzeć pokaz slajdów, kliknij na pierwszą miniaturkę, a następnie wybierz przycisk "Rozpocznij pokaz slajdów")

Scenariusz lekcji