...i już po wakacjach ;)

1 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2014/2015. Pierwszym elementem uroczystości była msza święta w kościele pw. św. Rocha w Zygrach, celebrowana przez księdza prałata Mirosława Skoczylasa. Następnie udaliśmy się na cmentarz parafialny, gdzie spotkaliśmy się z Wójtem Gminy Zadzim Włodzimierzem Owczarkiem i przedstawicielami urzędu gminy. Wspólnie wysłuchaliśmy krótkiego referatu nt. II wojny światowej, złożyliśmy kwiaty na mogile nieznanych żołnierzy polskich 10 dywizji piechoty armii Łódź oraz uczciliśmy pamięć wszystkich poległych w kampanii wrześniowej 1939 r.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie sportowych zmagań

Uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i I gimnazjum rozpoczęli zmagania sportowe od Powiatowego Turnieju w Piłce Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska, który odbył się 16 września 2014 r. w Poddębicach.

Czytaj więcej...

Policjant w przedszkolu

Wrzesień w przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego przedszkolaki miały okazję spotkać się z panem policjantem. W dniu 19.09.20114r. do grupy przedszkolaków przybył pan sierżant Karol Dudczak z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, a jednocześnie tata Wiktorii, która uczęszcza do grupy przedszkolaków.

Czytaj więcej...

Pielgrzymka do Lichenia

W dn. 24.09.2014r. 11 uczniów z kl. III gimnazjum pod opieką p. A. Szymańskiej i p. A. Grudy uczestniczyło w corocznej pielgrzymce klas trzecich gimnazjalnych do Lichenia.

Czytaj więcej...

nowa wersja strony AD 2013.
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach (w nowej odsłonie od 09.09.2013)