Ślubowanie pierwszoklasistów

W dniu 30.10.2014r. pierwszoklasiści szkoły podstawowej i gimnazjum złożyli uroczyste ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci w poczet społeczności szkolnej.

Uczniowie pod kierunkiem wychowawcy p. Marzenny Bruździak i p. Piotra Kończaka przygotowali i zaprezentowali program artystyczny. W występie brali również czynny udział przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Po złożeniu ślubowania pierwszoklasiści zostali pasowani przez p. dyrektor Agnieszkę Bednarek na pełnoprawnych uczniów.

Na koniec wręczono dzieciom podarunki, a opiekun SKO p. Halina Słomian przekazała ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Poddębicach upominki i książeczki SKO z wkładem pieniężnym w wysokości 5zł. Po części oficjalnej uczniowie wraz z rodzicami udali się do swojej klasy na słodki poczęstunek. Ten dzień z pewnością pozostanie na długo w pamięci i w sercach naszych, drogich pierwszaków.

Wszystkim uczniom klasy pierwszej szkoły podstawowej i gimnazjum gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce, by nie opuszczał ich zapał do zdobywania wiedzy, a uśmiech i dobry humor im zawsze towarzyszył.

Autor informacji: P. Kończak