Witaj szkoło!

1 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2015/2016. Uroczystość inauguracyjną zapoczątkowała msza święta w kościele pw. św. Rocha w Zygrach, po której udaliśmy się na cmentarz parafialny, gdzie wysłuchaliśmy krótkiego referatu nt. II wojny światowej oraz uczciliśmy pamięć ofiar hitleryzmu.

Po powrocie do szkoły Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Zygrach Teresa Jaworska zapoznała obecnych z organizacją nowego roku szkolnego.

W tej części uroczystości uczestniczył m.in. Wójt Gminy Zadzim Krzysztof Woźniak, który skorzystał z tej okazji, żeby podziękować rodzicom, nauczycielom i – przede wszystkim – pracownikom obsługi za współudział w organizacji gminnych dożynek oraz pomoc podczas przeprowadzonego w czasie wakacji remontu naszej szkoły.

Społeczność szkolna podziękowała włodarzowi gminy za wszystkie działania podjęte na rzecz naszej placówki.

Po oficjalnej inauguracji roku szkolnego uczniowie udali się do klas pod opieką swoich wychowawców.

Całej naszej szkolnej społeczności
oraz wszystkim Przyjaciołom naszej szkoły

życzymy,
aby działania podjęte w roku szkolnym 2015/2016
stały się w przyszłości źródłem satysfakcji.

 

 

Autorka informacji: D.A. Rusek

nowa wersja strony AD 2013.
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach (w nowej odsłonie od 09.09.2013)