Bezpieczna wieś w obiektywie

W dniu 26 listopada 2015 r. odbył się finał VI Konkursu fotograficznego pt. "Bezpieczna wieś w obiektywie. Udogodnienia zwiększające bezpieczeństwo i higienę pracy przy zwierzętach gospodarskich" organizowanym przez Oddział Regionalny KRUS w Łodzi.

Celem konkursu było podniesienie poziomu wiedzy z zakresu bhp i stopnia świadomości młodzieży wiejskiej w kwestii zagrożeń wypadkowych występujących w indywidualnych gospodarstwach rolnych, w szczególności związanych z pracą przy zwierzętach.

Uczennica klasy III gim. naszej szkoły Magdalena Stępień zajęła II miejsce w tym konkursie.

Magdalena już po raz trzeci startowała w tym konkursie i znalazła się na podium. Opiekunem była Pani A. Bednarek.

Madzi gratulujemy sukcesu. Uśmiech

Autorka informacji: A. Bednarek