Miejsca zapamiętane z dzieciństwa

Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Poddębicach zorganizowała konkurs: "Miejsca mojego dzieciństwa". Pomysłodawcą i patronem konkursu jest Bank Spółdzielczy w Poddębicach. Przedmiotem konkursu było wykonanie zdjęcia lub projektu graficznego przedstawiającego miejsce lub miejsca zapamiętane z dzieciństwa.

27 listopada 2015 roku odbyło się podsumowanie tego konkursu w BS w Poddębicach. Z naszego zespołu w tym konkursie wzięły cztery osoby: Magdalena Stępień ( IIIg.), Natalia Rękawiecka (IIg.), Aneta Nowak (Ig.), Karolina Nowak (Ig.).

W kategorii fotografie I miejsce zajęła Magdalena Stępień, natomiast w kategorii projekt graficzny Natalia Rękawiecka otrzymała wyróżnienie. Magdalena w nagrodę będzie mogła skorzystać z 10 godzinnego kursu fotograficznego prowadzonego przez profesjonalistę w dziedzinie fotografii.

Szkolnym koordynatorem konkursu była pani A. Bednarek.

Liczymy, że po takim kursie Magdy zdjęcia nie będą miały równych. Uśmiech

Autorka informacji: A. Bednarek