Zabawa choinkowa

W dniu 21 stycznia 2016 r. odbyła się w naszej szkole Choinka szkolna.

Bawiliśmy się przy muzyce puszczanej przez DJ.

W trakcie zabawy odwiedził nas wspaniały gość – Święty Mikołaj. Każda klasa zaprezentowała się przed nim w krótkim występie. Uczniowie śpiewali piosenki, recytowali wiersze i przedstawiali skecze.

Świętemu Mikołajowi tak podobały się występy, że obdarował dzieci i młodzież paczkami z łakociami.

Choinkę zorganizował Samorząd Uczniowski pod opieką p. Aleksandry Grudy, p. Kingi Kolasy, p. Haliny Słomian, p. Renaty Woźniak, p. Sylwii Dębskiej, p. Radosława Rękawieckiego.

Dziękujemy również Komitetowi Rodzicielskiemu.

Autorka informacji: S. Dębska

Poniżej skecz pt. "Jeden dzień z życia gimnazjalisty" przygotowany przez uczniów klasy 3 gimnazjum i zaprezentowany podczas zabawy choinkowej, z zastrzeżeniem, że:

jakiekolwiek podobieństwo do uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Zygrach jest zupełnie przypadkowe Spoko