Ferie na sportowo

W dniu 15 lutego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach sportowych zorganizowanych w sali gimnastycznej.

Licznie zgromadzeni rywalizowali w trzech grupach wiekowych: gimnazjum, SP klas IV-VI oraz SP klas I-III.

W trakcie 5 godzinnych zajęć uczniowie rozgrywali mecze w piłkę siatkową i halową piłkę nożną, a najmłodsza grupa uczestniczyła w grach i zabawach kształtujących sprawność fizyczną.

Na zakończenie sportowych zmagań cała 40 osobowa grupa otrzymała mały posiłek regeneracyjny.

Zajęcia przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego p. Sylwia Dębska oraz p. Radosław Rękawiecki.

Autor informacji: R. Rękawiecki