Gminny konkurs ortograficzny dla klas IV-VI

18 marca odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Ortograficzny, będący eliminacją Powiatowych Potyczek Ortograficznych. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Zygrach i w Zadzimiu.

Gminnym Mistrzem Ortografii została Natalia Medyńska ze szkoły w Zadzimiu, pracująca pod kierunkiem p. Katarzyny Patory

Gminnym Wicemistrzem Ortografii została Arleta Szymańska ze szkoły w Zadzimiu, pracująca pod kierunkiem p. Doroty Glapskiej

III miejsce zajęła Idalia Drzewiecka ze szkoły w Zadzimiu, pracująca pod kierunkiem p. Doroty Glapskiej

Zdobywczynie miejsc I, II, III będą reprezentować naszą gminę w finale Powiatowych Potyczek Ortograficznych, które odbędą się w szkole w Dalikowie.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs przygotowały: K. Nastarowicz, A. Bartczyk

Autorka informacji: K. Nastarowicz