Konkurs wewnątrzszkolny o św. Janie Pawle II

2 kwietnia minęła 11 rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Aby uczcić pamięć o naszym papieżu - patronie naszej szkoły zorganizowaliśmy konkurs wewnątrzszkolny w trzech kategoriach: plastycznej i literackiej dla klas I- III SP, oraz test o życiu i działalności papieża Jana Pawła II dla klas IV-VI oraz I-III gimnazjum.

Najładniejsze i najciekawsze prace plastyczne wykonały 2 uczennice z klasy III SP: Klaudia Sałata i Karolina Kowalska.
Mistrzem wiedzy o św. Janie Pawle II z klas IV-VI została Wiktoria Rychlik z kl. IV, a w-ce mistrzem - Andżelika Biernat z kl. VI.

Tytuł Mistrza wiedzy o św. Janie Pawle II z klas I-III gimnazjum otrzymała uczennica z kl. I Izabela Włosiak, natomiast tytuł w-ce mistrza zdobyła Natalia Zawlik z kl. I.

Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy,
a gratulacje należą się zwyciężczyniom.

Konkurs zorganizowały: p. A. Szymańska oraz p. A. Bednarek

Autorka informacji: A. Szymańska