Bezpieczni, świadomi, zdrowi

27 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach odbył się finał międzypowiatowego konkursu "Bezpieczni, Świadomi, Zdrowi".

W  ostatnim etapie udział wzięło 92 gimnazjalistów reprezentujących 21 szkół z 14 miast i gmin województwa łódzkiego.

Tematyka konkursu dotyczyła bezpieczeństwa publicznego, zdrowotnego i ekonomicznego. Podczas finału odbywały się imprezy towarzyszące nawiązujące do tematyki konkursu: interaktywne warsztaty gastronomiczne "Pij koktajle" oraz zajęcia sprawnościowe promujące aktywny styl życia.

Naszą szkołę reprezentowali: Kinga Forysiak, Magdalena Stępień, Łukasz Bujnowicz. Zwyciężczynią Gminy Zadzim została nasza uczennica Kinga Forysiak.

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy  Zadzim p. Krzysztofowi Woźniakowi za ufundowanie nagród.

Autorka informacji: L. Jaruga