Dzieciństwo bez przemocy

21 maja uczniowie naszego zespołu uczestniczyli w XVI Biegach przełajowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Warta pt. Dzieciństwo bez przemocy.

Uczniowie brali udział w czterech kategoriach biegowych: klasy 0 – I, klasy II – III, klasy IV – VI oraz klasy I – III gim.

Wszyscy zaprezentowali wysoki poziom sportowy, a w szczególności w kategorii klas IV-VI Marta Białkowska (III miejsce), Jakub Kacprowski (IV miejsce). W kategorii klas gimnazjalnych – Magdalena Stępień (II miejsce), Justyna Banasiak (III miejsce), Izabela Włosiak (IV miejsce), Szymon Malinowski (IV miejsce).

W trakcie festynu organizatorzy zapewnili wiele atrakcji w związku z czym wszyscy miło spędzili sobotnie popołudnie.

Zwycięzcom gratulujemy. Spoko

Opiekunami grupy byli: A. Bednarek i R. Rękawiecki.

Autorka informacji: A. Bednarek