Festyn Rodzinny 2016

1 czerwca odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny.

Pani Dyrektor Teresa Jworska powitała zebranych i złożyła życzenia Dziadkom, Rodzicom i Dzieciom. W uroczystości wziął udział Pan Wójt Gminy Zadzim Krzysztof Woźniak, który złożył dzieciom i dorosłym życzenia oraz zostawił dla wszystkich zdrowy upominek.

W programie były występy klas: przedstawienie dla Babci, Dziadka i Rodziców - przedszkole p. Woźniak, przedstawienie "Rzepka" - przedszkole p. Nowak, przedstawienie klas I-III pt. "Na dobre i na złe", klasa IV wykonała piosenkę "Nie liczę godzin i lat", a klasa V – piosenkę „ Czerwone jagody", klasa VI – przedstawienie nt. tolerancji, klasa I gimnazjum – piosenka "Dni których jeszcze nie znamy". Nad przygotowaniem dzieci czuwali wychowawcy klas.

Następnie były przeprowadzone konkurencje sportowe nad którymi czuwali: Pan R. Rękawiecki i Pani S. Dębska. W zabawie wzięli udział rodzice. Wszyscy dobrze się bawili.

Swój wóz strażacki zaprezentowali strażacy z OSP Zygry na czele z Panem Prezesem Janem Dudczakiem. Pobyt druhów strażaków sprawił dzieciom wiele radości.

Pani Sylwia Dębska rozruszała zebranych Zumbą.

Wszyscy uczniowie zregenerowali swoje siły na stołówce szkolnej dzięki pysznemu obiadowi przygotowanemu przez panie z kuchni. Wszyscy mogli wziąć udział w loterii fantowej oraz skosztować pysznego ciasta upieczonego przez rodziców.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom którzy zaangażowali się w pomoc w przygotowaniu całej imprezy.

Autorka informacji: A. Bednarek

Zapraszamy do galerii zdjęć z Festynu Rodzinnego