Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

1 września zainaugurowaliśmy rok szkolny 2016/2017.

Nasze pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła msza święta w kościele pw. św. Rocha w Zygrach oraz krótki apel na cmentarzu parafialnym, gdzie uczciliśmy pamięć żołnierzy poległych w kampanii wrześniowej 1939 r.

Czytaj więcej...

Sprzątanie Świata

19 września uczniowie Zespołu Szkół w Zygrach uzbrojeni w jednorazowe rękawice ochronne oraz wielkie worki foliowe, wyruszyli wraz z wychowawcami na coroczną walkę ze śmieciami w ramach akcji Sprzątanie Świata.

Akcja ma na celu budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej uczniów oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Czytaj więcej...

Złote Gody – piękny jubileusz par małżeńskich

20 września 2016 roku w Urzędzie Gminy w Zadzimiu odbyła się uroczystość z okazji pięćdziesięciolecia zaślubin pięciu par małżeńskich.

Uroczystość uświetnili: Wójt Gminy Krzysztof Woźniak, zaproszeni jubilaci, ich rodziny oraz inni goście, a także młodzież Zespołu Szkół w Zygrach, która w swoim krótkim występie zaprezentowała wiersze i piosenki, wywołując wspomnienia oraz uśmiech i wzruszenie jubilatów.

Czytaj więcej...

Ale Heca!

26 października odwiedził naszą szkołę cyrk „Heca". Przedstawienie odbyło się w sali gimnastycznej i podobało się wszystkim widzom, dużym i małym.

Dzieci podziwiały pokazy żonglerki, gimnastyki artystycznej, tańca, ekwilibrystyki, chodzenia na szczudłach oraz popisy klaunów i tresowanego psa.

Czytaj więcej...

nowa wersja strony AD 2013.
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach (w nowej odsłonie od 09.09.2013)