Policja w przedszkolu :)

W dniu 17 października 2016 r. oddział przedszkolny w naszej szkole odwiedziła Pani Policjantka sierż. Sylwia Kazimierczak z Powiatowej Komendy Policji w Poddębicach, która przeprowadziła bardzo ciekawą pogadankę wśród przedszkolaków na temat pracy policjanta i bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym, a także pokazała dzieciom pozycję jaką należy przyjąć jak zaatakuje nas pies.

Dzieci chętnie słuchały oraz odpowiadały na zadawane przez panią pytania.

Bardzo dziękujemy Pani sierż. Sylwii Kazimierczak za przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć.

Oddzielne podziękowania kierujemy do Pana Grzegorza Florczaka – policjanta Powiatowej Komendy Policji w Poddębicach, a jednocześnie taty Nikoli z grupy 3- 4- latków za pomoc w zorganizowaniu spotkania.

Autorka informacji: R. Woźniak