Pasowanie na przedszkolaka

W dniu 9 grudnia 2016 r. w grupie przedszkolnej 3-4 –latków odbyło się "Pasowanie na przedszkolaka" połączone z "Mikołajkami".

Na uroczystość przybyli rodzice dzieci, p. wicedyrektor Agnieszka Bednarek oraz wyczekiwany gość czyli Mikołaj.

Na początku dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które nabyły podczas 3- miesięcznego uczęszczania do przedszkola, a następnie p. dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Dzieci otrzymały również kolorowe dyplomy, a od Mikołaja piękne prezenty.

Po części oficjalnej nadszedł czas na słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice dzieci.

Rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu uroczystości. Uśmiech

Autorka informacji: R. Woźniak