A to moja bajka właśnie...

Szkolna biblioteka zorganizowała Konkurs literacki "A to moja bajka właśnie". Wzięło w nim udział 9 dzieci z klas II-III: Maja Herman, Maja Wojtaszczyk, Dominika Krawczyk, Angelika Rafalak, Zuzia Jakubas, Alicja Gułaj, Nicola Grabińska, Kornelia Kosicka, Amelia Drewnisz.

Komisji najbardziej spodobało się opowiadanie Mai Herman pt. "Kotka Psotka" i Mai Wojtaszczyk zatytułowane "Opowieść wigilijna". Oba opowiadania zasłużyły na I miejsce.

II miejsce zajęło opowiadanie "Przygody Pimpka" autorstwa Zuzi Jakubas. Jury wybrało również dwie prace na III miejsce: Kornelii Kosickiej "O księżniczce Wojowniczce" oraz Alicji Gułaj " Maja i Zuzia".

Dziewczynki otrzymały nagrody książkowe ufundowane przez Panią bibliotekarkę, a wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy.

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Pani Agnieszka Bednarek.

Autorka informacji: A. Bednarek