Cicha noc, święta noc...

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dorośli, ale również dzieci.

Jasełka pt."Cicha noc, święta noc" przygotowane pod kierunkiem p. A. Szymańskiej, p. A. Grudy i p. R. Rudeckiego w wykonaniu uczniów z najmłodszych klas wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

Dzieci w przepięknych strojach występowały przed licznie zgromadzonymi rodzicami, a następnie przed społecznością szkolną. Salę zdobiła piękna dekoracja wykonana przez p. R. Woźniak, p. K. Kolasę, p. S. Dębską i p. R. Rękawieckiego.

Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia Nowonarodzonego Dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane były kolędami i pastorałkami w wykonaniu naszego chóru.

Gra małych aktorów była pełna otwartości, szczerości, prostoty i ciepła.

Serdecznie dziękujemy za obecność i dobre słowo Wójtowi Gminy Zadzim p. Krzysztofowi Woźniakowi.

Autorka informacji: A. Szymańska