Spotkanie z absolwentkami naszej szkoły

5 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół w Zygrach odbyło się spotkanie gimnazjalistów klas I – III z absolwentkami naszego gimnazjum: Natalią Gralą i Moniką Bartczyk pod nazwą Nasza droga do sukcesu.

W spotkaniu wzięła udział p. dyrektor Teresa Jaworska oraz nauczyciele opiekujący się gimnazjalistami.

Natalia Grala jest absolwentką Liceum Plastycznego w Zduńskiej Woli. W tymże liceum Natalia mogła rozwijać swoje plastyczne uzdolnienia i realizować je w licznych projektach. Szkołę ukończyła z wyróżnieniem. Obecnie jest studentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, na wydziale Ceramiki i Szkła. Wyższa uczelnia daje jej również ogromne możliwości realizacji swoich pasji.

Monika Bartczyk ukończyła Liceum Ogólnokształcące nr 29 w Łodzi w klasie o profilu informatyczno – matematycznym. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale Administracji i Zarządzania. Obecnie pracuje przy 4 edycji Festiwalu Światła w Łodzi – Light Move Festival 2017, który cieszy się niesłabnącą popularnością.

Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali obu prezentacji, a następnie zadawali pytania, aby uzyskać więcej informacji nt. osiągniętego sukcesu.

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Organizatorzy spotkania: Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Aleksandry Grudy, p. Haliny Słomian i p. Anny Bartczyk.

Autorka informacji: H. Słomian