Konkurs wiedzy o patronie szkoły

2 kwietnia 2017r. minęła dwunasta rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Aby upamiętnić ten smutny dzień odejścia Ojca Świętego do Domu Pana został przeprowadzony Konkurs Wiedzy o życiu naszego Papieża dla klas IV -VI szkoły podstawowej oraz klas I - III gimnazjum.

Zwyciężczynią konkursu w kategorii klas IV -VI została uczennica kl. IV - Oliwia Herman.

Natomiast wyróżnienie otrzymała Wiktoria Rychlik z kl. V.

W kategorii klas gimnazjalnych zwyciężczynią konkursu została uczennica kl. III - Natalia Kołodzińska, a wyróżnienie otrzymał Hubert Cierpikowski z tej samej klasy.

Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II został zorganizowany przez p. katechetkę Agnieszkę Szymańską.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Uśmiech

Autorka Informacji: A. Szymańska