Wycieczka naszych najmłodszych uczniów

4 kwietnia starsza grupa przedszkolaków i uczniowie klasy II SP odwiedzili Muzeum Animacji Semafor w Łodzi. Dzieci dowiedziały się, że to studio słynie z produkcji takich kultowych filmów jak: "Miś Uszatek", "Przygody misia Kolargola", "Pingwin Pik-Pok" czy "Zaczarowany ołówek".

Biorąc udział w warsztatach miały możliwość stworzenia własnej krótkiej animacji metodą poklatkową.

Na koniec wizyty w muzeum dzieci obejrzały krótki seans o przygodach zajączka Parauszka w kameralnej sali filmowej.

Wycieczkę zakończył pobyt w Figloraju "Agatka", gdzie dzieci miały okazję poszaleć ruchowo, wybawić się na całego i miło spędzić czas.

Autorka informacji: B. Naszkowska