Turniejowe zwycięstwo dziewcząt

19 maja na zaproszenie Gimnazjum w Uniejowie nasza szkoła wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Uniejowa. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn dziewcząt z gimnazjów powiatu poddębickiego.

Dziewczęta z naszej szkoły po rozegraniu udanych spotkań, zwyciężyły w turnieju.

W skład zespołu weszły: Agata Andrzejczak, Wiktoria Banasiak, Natalia Rękawiecka, Justyna Banasiak, Patrycja Mączyńska, Aneta Nowak, Karolina Nowak, Magdalena Szymańska, Izabela Włosiak, Natalia Zawlik. Opiekunem grupy była Sylwia Dębska.

Dziewczęta otrzymały pamiątkowy puchar oraz wejściówki na Termy w Uniejowie.

Dziękujemy również panu Radosławowi Rękawieckiemu, którego dodatkowe zajęcia z młodzieżą przyczyniły się do tego sukcesu.

Gratulujemy naszym walecznym dziewczętom i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Autorka informacji: S. Dębska

nowa wersja strony AD 2013.
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach (w nowej odsłonie od 09.09.2013)