Projekt ZUS dla gimnazjalistów

Uczniowie klasy II i III gimnazjum uczestniczyli w projekcie edukacyjnym dla uczniów gimnazjum zorganizowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Celem projektu było przygotować materiały promujące ubezpieczenia społeczne.

Projekt był realizowany w terminie: 11.04.2017r-19.05.2017r. Dwie grupy uczniów przygotowały plakaty, które zostały przekazane do Oddziału ZUS w Poddębicach.

Skład zespołów: Zespół nr 1: Agata Andrzejczak, Wiktoria Banasiak, Natalia Kołodzińska, Natalia Rękawiecka. Tytuł pracy: Pewna przyszłość w ZUS.

Zespól nr 2: Justyna Banasiak, Aneta Nowak, Karolina Nowak, Krzysztof Przeor, Magdalena Szymańska, Natalia Zawlik. Tytuł pracy: Możesz liczyć na pomoc ZUS.

Opiekunowie projektu: Agnieszka Smolny, Katarzyna Nastarowicz.

Autorka informacji: A. Smolny