Setna Rocznica Odzyskania Niepodległości na sportowo

W niedzielę 15.04.2018 – z okazji obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę – w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej pod hasłem "Dla Naszej Niepodległej".

W rozgrywkach wzięli udział uczniowie szkół z terenu naszej gminy.

Czytaj więcej...

Konkurs ortograficzny dla klas II-III sp

13 marca uczennice klasy III SP - Kornelia Kosicka, Maja Wojtaszczyk i Aleksandra Tomalka zmagały się z zawiłościami polskiej ortografii w Gminnych Eliminacjach Konkursu Ortograficznego dla klas II-III.

W konkursie udział wzięli również uczniowie ze Szkoły Podstawowej W Zadzimiu.Uczestnicy napisali dyktando i rozwiązali test ortograficzny. Tytuł Mistrza Ortografii wywalczyła nasza uczennica Kornelia Kosicka. Tytuł Wicemistrza również uczennica naszej szkoły Maja Wojtaszczyk.

Czytaj więcej...

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

26.02.2018r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Zadzimiu pt. ''Młodzież zapobiega pożarom".

Szkołę podstawową reprezentowała uczennica klasy VI - Wiktoria Rychlik, a gimnazjum uczniowie klasy III - Aneta Nowak, Karolina Nowak i Przemysław Augustyniak.

Czytaj więcej...

Zakończenie siatkarskiej przygody w zawodach wojewódzkich!!!

19 lutego uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły reprezentowali Powiat Poddębicki w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej w Pabianicach. W zawodach młodzi kadeci siatkówki rywalizowali z drużynami z Powiatów: Pabianickiego i Zgierskiego.

Czytaj więcej...

nowa wersja strony AD 2013.
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach (w nowej odsłonie od 09.09.2013)