Srebro dla naszych siatkarek

11 stycznia w Wartkowicach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej młodzieży szkolnej w kategorii dziewcząt.

Siatkarki naszej szkoły w grupie pokonały II zespoły z Uniejowa i Wartkowic 2:0 w setach i awansowały do półfinału, w którym pokonały zespół z Wartkowic 2:1. W finale, dziewczyny uległy zespołowi z Poddębic 2:0 w setach i puchar pojechał do miasta powiatowego.

Drużyna w składzie: Justyna Banasiak, Aneta Nowak, Karolina Nowak, Iza Włosiak, Natalia Zawlik, Patrycja Mączyńska, Magda Szymańska, Karina Pawlak, Magda Kabza oraz Sandra Andrzejczak zajęły II miejsce w turnieju powiatowym. Grupę przygotował i prowadził p. Radosław Rękawiecki.

Gratulacje dla młodych siatkarek!!!

Autor informacji: R. Rękawiecki