Konkurs ortograficzny dla klas II-III sp

13 marca uczennice klasy III SP - Kornelia Kosicka, Maja Wojtaszczyk i Aleksandra Tomalka zmagały się z zawiłościami polskiej ortografii w Gminnych Eliminacjach Konkursu Ortograficznego dla klas II-III.

W konkursie udział wzięli również uczniowie ze Szkoły Podstawowej W Zadzimiu.Uczestnicy napisali dyktando i rozwiązali test ortograficzny. Tytuł Mistrza Ortografii wywalczyła nasza uczennica Kornelia Kosicka. Tytuł Wicemistrza również uczennica naszej szkoły Maja Wojtaszczyk.

Tytuł II Wicemistrza uczennica Szkoły Podstawowej w Zadzimiu Amelia Brzezińska. Pozostali uczestnicy zostali laureatami konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, wyróżnieni nagrody książkowe.

Gratulujemy sukcesu naszym uczennicom
i życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych.Uśmiech

Autorka informacji: B. Naszkowska