Setna Rocznica Odzyskania Niepodległości na sportowo

W niedzielę 15.04.2018 – z okazji obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę – w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej pod hasłem "Dla Naszej Niepodległej".

W rozgrywkach wzięli udział uczniowie szkół z terenu naszej gminy.

W kategorii dziewcząt siatkarki z Zygier pokonały koleżanki z Zadzimia w stosunku 2:0.

Podobnym wynikiem zakończyły się zmagania chłopców - Zygry pokonały 2:0 drużynę z Zadzimia.

Był to pierwszy turniej, w którym uczniowie naszych szkół występowali przed tak dużą i poważną publicznością.

Puchary dla drużyn ufundował Urząd Gminy w Zadzimiu.

Nagrodę specjalną dla najlepiej punktującego zawodnika turnieju ufundowała Radna Powiatu Poddębickiego Krystyna Godzińska.

Puchar odebrali uczniowie: Jan Kubisz i Piotr Krzywański.

Turniej zorganizował i poprowadził pan Radosław Rękawiecki, nauczyciel wychowania fizycznego.

Autor informacji: R. Rękawiecki