Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

4 września zainaugurowaliśmy rok szkolny 2017/2018. Zgodnie z tradycją, najpierw odbyła się msza święta w kościele parafialnym, a następnie udaliśmy się na cmentarz, gdzie wysłuchaliśmy krótkiego referatu nt. II wojny światowej i złożyliśmy kwiaty na mogile nieznanych żołnierzy polskich 10 dywizji piechoty armii Łódź.

O godzinie 9.00 spotkaliśmy się w sali gimnastycznej.

Pani Dyrektor Teresa Jaworska zapoznała wszystkich obecnych z organizacją nowego roku szkolnego, a Wójt Gminy Zadzim Krzysztof Woźniak życzył wszystkim wielu sukcesów.

Ostatnim elementem inauguracji roku szkolnego były, oczywiście, spotkania zespołów klasowych z wychowawcami.

Całej społeczności naszej szkoły życzymy wielu miłych chwil w roku 2017/2018. Uśmiech