Przełaje inaugurują szkolny rok sportowy

21 września 2017 r. uczniowie naszej szkoły rozpoczęli szkolne sportowe rozgrywki Indywidualnymi Biegami Przełajowymi w Uniejowie. Wszyscy uczestnicy sprawili radość opiekunom grupy swoim zaangażowaniem.

Najlepiej wypadł Piotr Krzywański, który awansował do Wojewódzkich Biegów Przełajowych.

W pierwszej dziesiątce w swojej kategorii biegowej uklasyfikowali się także: Zuzanna Ząbczyńska, Karina Pawlak, Przemysław Augustyniak oraz Adrian Wypychowski.

Wszystkim uczestnikom biegów dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Skład naszej reprezentacji:
Klaudiusz Andrzejczak, Maciej Staszak, Julia Grabarska, Weronika Zawlik, Kacper Maciejewski, Kacper Cierpikowski, Jakub Biernat, Mirosław Nowak, Oliwia Kaczmarek, Maria Jasiak, Klaudia Grabarska, Zuzanna Ząbczyńska, Weronika Andrzejczak, Magdalena Kabza, Karina Pawlak, Izabela Włosiak, Piotr Krzywański, Przemysław Augustyniak, Adrian Wypychowski.

Opiekunami grupy byli p. Lidia Jaruga i p. Radosław Rękawiecki.

Autor informacji: R. Rękawiecki