Konkurs mitologiczny

7 czerwca uczniowie naszej szkoły: Wiktoria Rychlik — klasa VII i Mariusz Jasiak — klasa VIII reprezentowali szkołę w VII Regionalnym Konkursie Mitologicznym w Warcie.

Uczniowie zaprezentowali wybranych przez siebie bogów, a następnie rozwiązywali test.

Czytaj więcej...

Wyprawa do stolicy

05.06.2019 r. uczniowie klas 1-3 i czwartej oraz siódmej Szkoły Podstawowej w Zygrach wraz z opiekunami: p. A. Kulczycką, H. Nowak, A. Grudą, M. Bruździak, A. Sztendel-Rychlik  udali się na wycieczkę szkolną do Warszawy.

Celem wycieczki było poznanie ważnych miejsc Stolicy oraz zapoznanie się z  bajkami i legendami Warszawy.

Czytaj więcej...

Ognisko dla Wesołych Skrzatów

Piękna, słoneczna pogoda w dniu 04.06.2019 r. sprzyjała i zachęcała do wspólnych zabaw integracyjnych zarówno dzieci z Gromady Zuchowej Wesołe Skrzaty, jak i rodziców, drużynowej dh. Agnieszki Kulczyckiej i zaproszonych gości.

Zuchy pod czujnym okiem rodziców i drużynowej rozpalały ognisko, zaśpiewały piosenkę "Płonie ognisko i szumią knieje" i hymn zuchowy.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka - jak co roku - na sportowo!

31 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Jak co roku uczniowie współzawodniczyli w zabawach i grach zespołowych.

Uroczystość rozpoczął występ uczniów z klasy I i II, którzy zaprezentowali się w przedstawieniu pt. "Zamieszanie w krainie bajek". 

Czytaj więcej...

nowa wersja strony AD 2013.
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach (w nowej odsłonie od 09.09.2013)