Konsultacje z nauczycielami.

Informuję, że w dniu 10 lutego 2021r. w godz. 14.30 - 17.30 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach odbędą się indywidualne konsultacje online nauczycieli z rodzicami.

Jednocześnie informuję, że jeżeli ktoś z Państwa Rodziców będzie chciał się spotkać z nauczycielem, wychowawcą osobiście, może to oczywiście zrobić, ale po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu się z nauczycielem na konkretną godzinę.

Dane kontaktowe do nauczycieli znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce

Dane kontaktowe.

W czasie przebywania w budynku szkoły proszę o respektowanie aktualnie obowiązujących zasad reżimu sanitarnego,

czyli obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.
Dbajmy o siebie i innych!

K. Nastarowicz