Akcja rekrutacja.

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy Państwa na wydarzenie na żywo, na którym zaprezentujemy proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowowych w oparciu o system firmy VULCAN. Podczas prezentacji opowiemy kandydatom, jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę, jakie dokumenty dostarczają kandydaci do szkół. Przejdziemy również przez proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku.

Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00, będzie trwać maksymalnie 90 minut.

Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.

Do tegorocznego wydarzenia będziecie mogli dołączyć zarówno na naszym kanale na YouTube, jak i na Facebooku. Po zakończeniu transmisji nagrania zostaną zapisane i udostępnione na wyżej wymienionych portalach.

Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022 znajdują się na stronie: lodzkie.edu.com.pl