Projekt Politechniki Łódzkiej - PHERECLOS

Jest nam niezmierni miło poinformować, że niezwykli uczniowie z klas 6-7 naszej szkoły przygotowują we współpracy z Łódzkim Uniwersytetem Dziecięcym Politechniki Łódzkiej, w ramach projektu Phereclos finansowanego z programu badawczego H2020 mini - konferencję na temat: ,, Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży." Uczniowie wykazują się ogromnym zaangażowaniem, kreatywnością. Biorą udział w licznych i ciekawych warsztatach i spotkaniach. Organizują własne spotkania i przygotowują samodzielnie wiele materiałów. Przeprowadzili ankiety anonimowe na ww. temat wśród uczniów naszej szkoły i nie tylko. Przeprowadzają wywiady z interesującymi osobami i pogłębiają wiedzę na temat, który sami wybrali. 

Wiele ciekawostek można znaleźć na ich koncie na Instagramie: mental.health30

Nie możemy się doczekać owoców ich pracy.

Koordynatorzy projektu: Elżbieta Kucharska i Dorota Malczyk

 

ProjektProjekt

nowa wersja strony AD 2013.
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach (w nowej odsłonie od 09.09.2013)