Wyniki konkursu na najlepszy film promujący szczepienia przeciw COVID-19

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli 13 miejsce w konkursie na najlepszy film promujący szczepienia przeciw COVID-19 organizowanym przez Wojewodę Łódzkiego.  W konkursie mogły wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa łódzkiego. Celem inicjatywy była promocja szczepień przeciw COVID-19, zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa, szczególnie młodych osób, na temat korzyści wynikających z zaszczepienia się przeciw COVID-19. Laureaci Konkursu otrzymają zestawy sprzętu sportowego: orbitrek, wioślarz, rower, piłki i maty do ćwiczeń.

Film przygotowały uczennice klasy siódmej: Maja Wojtaszczyk, Maja Herman, Maja Dudczak, Wiktoria Dorcz, Wiktoria Dudczak, Nikola Grabińska, Kornelia Kosicka, Patrycja Wawrzyniak, Gabriela Zaręba i Zuzanna Jakubas.

Zachęcamy do obejrzenia filmu.

Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu!!!

Kinga Kolasa

Elżbieta Kucharska