Kontakt z nauczycielami

Zgodnie z zapowiedzią Ministra Edukacji Narodowej w najbliższych dniach wejdzie w życie rozporządzenie, które ureguluje organizację zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość - będziemy Państwa o tym informować na bieżąco. Do tego czasu prosimy korzystać z opublikowanych na naszej stronie rekomendacji dotyczących nauki w domu, a także zapoznać się z zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa w sieci oraz organizacji nauki dziecka w domu.

Dla wybranych klas już teraz funkcjonują edukacyjne grupy przedmiotowe na messengerze, niektórzy nauczyciele (zwłaszcza klas młodszych) skontaktują się z Państwem za pomocą SMS-ów, a z wszystkimi będą się Państwo mogli skontaktować drogą e-mailową. Poniżej podajemy adresy do kontaktu.

Katarzyna

Rudecki

Dorota Anna
Rusek