Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

1 września zainaugurowaliśmy rok szkolny 2016/2017.

Nasze pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła msza święta w kościele pw. św. Rocha w Zygrach oraz krótki apel na cmentarzu parafialnym, gdzie uczciliśmy pamięć żołnierzy poległych w kampanii wrześniowej 1939 r.

O godzinie 9.00 cała nasza szkolna społeczność zgromadziła się w szkolnej sali gimnastycznej. Ceremoniał rozpoczęcia roku szkolnego poprowadziła Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Zygrach Teresa Jaworska, która m.in. zapoznała obecnych z organizacją nowego roku szkolnego oraz życzyła wszystkim wielu sukcesów.

Do uczestników spotkania przemówili także Wójt Gminy Zadzim Krzysztof Woźniak i proboszcz miejscowej parafii, ksiądz prałat Mirosław Skoczylas.

Po oficjalnej inauguracji roku szkolnego uczniowie udali się do klas ze swoimi wychowawcami.



Całej naszej szkolnej społeczności 
oraz wszystkim Przyjaciołom naszej szkoły 

życzymy
spokojnej i satysfakcjonującej pracy w roku szkolnym 2016/2017 Uśmiech

 

Autorka informacji: D.A. Rusek

 

nowa wersja strony AD 2013.
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach (w nowej odsłonie od 09.09.2013)