Rok szkolny 2018/2019

Ślubowanie pierwszoklasistów

Ślubuję być dobrym uczniem, dbać o dobre imię szkoły, uczyć się pilnie i być dobrym kolegą. Swym zachowaniem i nauką będę sprawiać radość rodzicom i nauczycielom
– w dniu 16 października 2018 r. ślubowało 22-je uczniów pierwszej klasy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach.

Uroczyste ślubowanie odbyło się na sali gimnastycznej szkoły. Dzieci rozpoczęły uroczystość wspaniałym występem artystycznym, a następnie odbył się egzamin na ucznia.

Czytaj więcej...

XVIII pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

Ponad 14 tys. młodych w tym również 50 osób z naszej szkoły, dziękuje na Jasnej Górze za wybór Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w 40. rocznicę tego niezwykłego wydarzenia.

XVIII pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II odbywa się pod hasłem Dnia Papieskiego Promieniowanie ojcostwa.

Czytaj więcej...

Lekcja muzealna na zamku w Uniejowie

03.10.2018 r. uczniowie las VI i VII uczestniczyli w lekcji muzealnej na zamku w Uniejowie.

Organizatorami i przewodnikami wycieczki byli państwo Dorota i Radosław Hermanowie.

Czytaj więcej...

Pierwszaki sprzątały świat

Dzieci z klasy I w dniu 1 października w ramach projektu Klimatyczna klasa oglądały film z udziałem dr. inż. Sławomira Kasińskiego z Katedry Biotechnologii w Ochronie Środowiska UWM w Olsztynie o wpływie śmieci na zmiany klimatyczne.

Z tej lekcji uczniowie dowiedzieli się m.in. w jaki sposób prawidłowo segregować odpady we własnym domu i w jakim stopniu segregowanie śmieci ogranicza zmiany klimatyczne.

Czytaj więcej...

nowa wersja strony AD 2013.
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach (w nowej odsłonie od 09.09.2013)