Rok szkolny 2018/2019

Nasza drużyna na podium po występie w zawodach wojewódzkich...

27 maja na kompleksach boisk im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie odbył się 1/2 Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej dziewczyn klas IV-VI.


Dziewczyny reprezentujące nasza szkołę w składzie: Klaudia Grabarska, Maria Jasiak, Julia Grabarska, Karolina Bończak,  Oliwia Herman, Julia Frątczak, Weronika Zawlik, Wiktoria Dorcz oraz Maja Wojtaszczyk zajęły III miejsce.

Czytaj więcej...

Turniej piłkarski na medal!

20 maja w Uniejowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej dla dziewczyn i chłopaków klas IV-VI. O grę w turniejach wojewódzkich rywalizowało 8 zespołów dziewczyn oraz 10 drużyn chłopaków.

Wspaniale zaprezentowały się dziewczyny naszej szkoły zdobywając I miejsce w turnieju.

Czytaj więcej...

Wycieczka do muzeum przyrodniczego

W dniu 07.05.2019 r. klasy 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Zygrach były na wycieczce w Muzeum Przyrodniczym Uniwersytetu Łódzkiego, które znajduje się w parku im. Henryka Sienkiewicza w Łodzi.

Uczniowie wraz z przewodnikiem zwiedzali m.in. wystawy  motyli, zwierząt lasu, zwierząt tropikalnych, życia podwodnego oraz różnych skamieniałości. Największa część wystawy ukazywała systematykę, zwierząt i zróżnicowanie gatunkowe kręgowców i bezkręgowców – od najprostszych organizmów, czyli gąbek, po najbardziej skomplikowane – ssaki.

Czytaj więcej...

Przerwa na czytanie

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie czytających na przerwie pt. Przerwa na czytanie.

Wydarzenie to odbyło się w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Czytaj więcej...

nowa wersja strony AD 2013.
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach (w nowej odsłonie od 09.09.2013)