Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

1 września zainaugurowaliśmy rok szkolny 2016/2017.

Nasze pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła msza święta w kościele pw. św. Rocha w Zygrach oraz krótki apel na cmentarzu parafialnym, gdzie uczciliśmy pamięć żołnierzy poległych w kampanii wrześniowej 1939 r.

O godzinie 9.00 cała nasza szkolna społeczność zgromadziła się w szkolnej sali gimnastycznej. Ceremoniał rozpoczęcia roku szkolnego poprowadziła Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Zygrach Teresa Jaworska, która m.in. zapoznała obecnych z organizacją nowego roku szkolnego oraz życzyła wszystkim wielu sukcesów.

Do uczestników spotkania przemówili także Wójt Gminy Zadzim Krzysztof Woźniak i proboszcz miejscowej parafii, ksiądz prałat Mirosław Skoczylas.

Po oficjalnej inauguracji roku szkolnego uczniowie udali się do klas ze swoimi wychowawcami.

Całej naszej szkolnej społeczności
oraz wszystkim Przyjaciołom naszej szkoły