Sportowe sukcesy w turnieju Tymbarku

Po sukcesach w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych przyszedł czas na pikę nożną. 21 października w Uniejowie odbył się Piłkarski Turniej Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku. W grupie U12 szkołę naszą reprezentowały dwa zespoły piłkarskie: chłopaków i dziewczyn.

Bardzo dobrze w turnieju zaprezentowały się dziewczyny które zdobyły I miejsce pokonując po rzutach karnych drużynę z Pęczniewa (w regulaminowym czasie był wynik remisowy 0:0).

Wygrywając turniej w Uniejowie dziewczyny w składzie: Zuzanna Biernat, Wiktoria Dorcz, Maja Dudczak, Wiktoria Dudczak, Alicja Gułaj, Nikola Grabińska, Kornelia Kosicka oraz Patrycja Wawrzyniak reprezentować będą nas w Wojewódzkim Turnieju Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku.

Paradoksalnie drużyna chłopaków przegrała wejście do finału turnieju rzutami karnymi, mimo że nie przegrała żadnego meczu w regulaminowym czasie.

Zespołami opiekowali się p. Lidia Jaruga i p. Radosław Rękawiecki.

Serdecznie gratulujemy sukcesów sportowych oraz trzymamy kciuki za zwycięstwo w rozgrywkach Wojewódzkich.

Autor informacji: R. Rękawiecki