Dziewczyny lubią brąz ;)

13 lutego w Pęczniewie odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej klas V-VI dziewczyn.

Zawodniczki naszej szkoły w zawodach zaprezentowały się bardzo dobrze zajmując III miejsce pokonując w decydującym meczu drużynę z Pęczniewa.

Podobny sukces zanotowały starsze koleżanki, które uczestniczyły w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Poddębicach. Uczennice klas VII-VIII zajęły także III miejsce w turnieju.

W obu turniejach uczestniczyło po osiem zespołów z powiatu Poddębickiego.

Należy nadmienić, że wszystkie zawodniczki turnieju z naszej szkoły uczestniczą w Projekcie SKS. Udział w tych zajęciach przynosi pożądany efekt z czego wszyscy jesteśmy zadowoleni.

Drużyny przygotował p. R. Radosław Rękawiecki a kibicami opiekowała się p. L. Jaruga.

Serdeczne gratulacje za osiągnięte wyniki.

Autor informacji: R. Rękawiecki