Turniej piłkarski na medal!

20 maja w Uniejowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej dla dziewczyn i chłopaków klas IV-VI. O grę w turniejach wojewódzkich rywalizowało 8 zespołów dziewczyn oraz 10 drużyn chłopaków.

Wspaniale zaprezentowały się dziewczyny naszej szkoły zdobywając I miejsce w turnieju.

Dziewczyny w grupie w pokonanym polu pozostawiły drużyny z Dalikowa, Poddębic oraz Zadzimia. W finałowym meczu młode piłkarki pokonały drużynę z Pęczniewa. Zwycięska bramkę zdobyła Weronika Zawlik. Najskuteczniejszą zawodniczką naszej drużyny była Klaudia Grabarska.

Zdobywając I miejsce dziewczyny będą reprezentowały nasz powiat w zawodach wojewódzkich.

Szczere gratulacje i powodzenia w ½ zawodów wojewódzkich.Spoko

Drużyna chłopaków także dzielnie reprezentowała naszą szkołę w turnieju jednak nie udało się wyjść z grupy i zakończyli rywalizację na tym etapie.

Obu drużynom oraz kibicom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w zawodach powiatowych.

Zespoły piłkarskie przygotował i prowadził p. Radosław Rękawiecki

Autor informacji: R. Rękawiecki