Dzień Dziecka - jak co roku - na sportowo!

31 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Jak co roku uczniowie współzawodniczyli w zabawach i grach zespołowych.

Uroczystość rozpoczął występ uczniów z klasy I i II, którzy zaprezentowali się w przedstawieniu pt. "Zamieszanie w krainie bajek".

Następnie uczniowie klas starszych rozegrali mecze piłkarskie i siatkówki. Swoją sprawnością fizyczną można się także było wykazać, pokonując szybkościowy tor przeszkód oraz wykonując rzuty do celu.

W znacznym stopniu ten dzień uatrakcyjnili druhowie z pobliskiej Straży Pożarnej w Zygrach. Dzięki ich uprzejmości, uczniowie mogli zapoznać się z najlepiej wyposażonym wozem bojowym w naszym powiecie, przymierzyć bojowe mundury oraz skorzystać z "darmowego prysznica".

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy w przyszłościSpoko

Zabawę zakończyliśmy nagrodami i słodkimi upominkami dla uczestników zabaw.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Dnia SportuSpoko

Autor informacji: R. Rękawiecki