Wizyta w Urzędzie Gminy Zadzim

1 października 2019 r. uczniowie klas I – III naszej szkoły, wraz  ze  swoimi wychowawczyniami, w ramach zajęć szkolnych złożyli wizytę w Urzędzie Gminy w Zadzimiu.

Uczniowie zostali przyjęci przez Wójta Gminy Zadzim Pana Krzysztofa Woźniaka. Podczas spotkania na sali konferencyjnej Wójt opowiedział pokrótce o tym, czym zajmuje się Urząd Gminy.

Następnie Pan Krzysztof Woźniak oprowadził  uczniów po Urzędzie. Dzieci miały okazję zobaczyć, jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach oraz jakie sprawy można w Urzędzie załatwić.

Przedstawiciele uczniów Szkoły Podstawowej wręczyli Wójtowi Gminy  podziękowanie za ciepłe przyjęcie i możliwość zapoznania się z pracą w instytucji, jaką jest Urząd Gminy. Pan Wójt przekazał uczniom drobne upominki. Na zakończenie miłego spotkania dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

Autorka informacji: A. Gruda