Rok szkolny 2019/2020

Pamiętamy o Zmarłych

W październiku 2019 roku w naszej szkole trwała zbiórka Akcja Znicz. Kwesta miała na celu uczczenie pamięci poległych żołnierzy w czasie II wojny światowej oraz powstańców powstania listopadowego i styczniowego. Zebrane datki zostały przeznaczone na zakup wiązanek kwiatów i zniczy.

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy.

25 października 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Akcji Sprzątania Grobów – Grobu Nieznanego Żołnierza na cmentarzu parafialnym w Zygrach.

W dniu 30 października 2019 roku klasa I i VI oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobach: grobie Nieznanego Żołnierza, grobie ks. Stefana Moksa, grobie szkolnego kolegi Jana Zboyjczyka oraz pod Kapliczką w Zaborowie.

Tradycyjnie jak co roku uczcili pamięć, złożyli hołd żołnierzom poległym w obronie Ojczyzny.

 

Autorka informacji: A. Gruda

nowa wersja strony AD 2013.
Oficjalna strona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach (w nowej odsłonie od 09.09.2013)