Wybierz świętego i przebierz się za niego

"Wybierz świętego i przebierz się za niego" - to wydarzenie ma na celu przybliżyć wiernym postaci świętych i błogosławionych, których 1 listopada w szczególny sposób czcimy i wspominamy.

Z inicjatywy księdza proboszcza Tomasza Kalinowskiego mogliśmy zobaczyć jak wyglądali niegdyś święci, których przedstawili nasi uczniowie na Mszy Świętej 27 października i byli to: Jan Paweł II, św. Roch - patron naszej zygierskiej parafii, św. Rita, Matka Teresa z Kalkuty, dwie Faustyny Kowalskie, św. Mikołaj, św. Franciszek z Fatimy, św. Franciszek z Asyżu, Pan Jezus, Matka Boża, św. Józef, św. Zuzanna oraz św. Karolina Kózkówna.

Autorka informacji: A. Szymańska